Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Arrëthyesi (Balet), Bolshoi, 2017

Arrëthyesi (Balet), Bolshoi, 2017

Teksa ora shënon 12 në prag të Krishtlindjeve, arrëthyesi i drunjtë i Marie ngjallet dhe transformet në një princ! Shumë shpejt, teksa i bashkohen lodrat e tjera të ngjallura, Marie dhe princi i saj nisen në një aventurë ëndërrimtare të paharrueshme.

Titulli origjinal: The Nutcracker (Ballet), Moscow Bolshoi, 2017
Filmi fillon: 17.12.2017
Zgjatja e filmit: 135 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2017
Lloji: Balet, Balet
Aktorë: Denis Rodkin, Anna Nikulina, Andrei Merkuriew, Vitaly Biktimirov
Regjisori: Pyotr Tchaikovsky / Yuri Grigorovich
Distributori: Cikanek management

Versioni i disponueshëm

  • Satellit-Live HD

Përmbajtja

Teksa ora shënon 12 në prag të Krishtlindjeve, arrëthyesi i drunjtë i Marie ngjallet dhe transformet në një princ! Shumë shpejt, teksa i bashkohen lodrat e tjera të ngjallura, Marie dhe princi i saj nisen në një aventurë ëndërrimtare të paharrueshme.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu