Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Aquaman

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Aquaman

Arthur Curry (Aquaman) mëson se ai është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantis dhe i duhet të bëjë një hap përpara për të udhëhequr njerëzit e tij dhe për t'u bërë një hero për botën.

Titulli origjinal: Aquaman
Filmi fillon: 20.12.2018
Zgjatja e filmit: 143 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman
Regjisori: James Wan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Arthur Curry (Aquaman) mëson se ai është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantis dhe i duhet të bëjë një hap përpara për të udhëhequr njerëzit e tij dhe për t'u bërë një hero për botën.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu