Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Aquaman and The Lost Kingdom

Aquaman and The Lost Kingdom

Aquaman balancon detyrat e tij si mbret dhe si anëtar i Justice League, të gjitha ndërsa planifikon një martesë. Black Manta është në kërkim të teknologjisë së Atlantit për të ndihmuar në rindërtimin e armaturës së tij. Orm planifikon të arratiset nga burgu i tij në Atlantis.

Titulli origjinal: Aquaman and the Lost Kingdom
Filmi fillon: 21.12.2023
Zgjatja e filmit: 115 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Fantazi, Aventure, Fantazi
Aktorë: Jason Momoa, Ben Affleck, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Jani Zhao
Regjisori: James Wan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Aquaman balancon detyrat e tij si mbret dhe si anëtar i Justice League, të gjitha ndërsa planifikon një martesë. Black Manta është në kërkim të teknologjisë së Atlantit për të ndihmuar në rindërtimin e armaturës së tij. Orm planifikon të arratiset nga burgu i tij në Atlantis.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu