Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ant-Man and the Wasp

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ant-Man and the Wasp

Teksa Scott Lang është njëkohësisht një superhero dhe një baba, Hope van Dyne dhe Dr. Hank Pym i prezantojnë një mision të ri urgjent që e gjen Ant-Man duke luftuar përkrah The Wasp, dhe duke zbuluar sekrete nga e kaluara e tyre.

Titulli origjinal: Ant-Man and the Wasp
Filmi fillon: 19.07.2018
Zgjatja e filmit: 118 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne
Regjisori: Peyton Reed
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Teksa Scott Lang është njëkohësisht një superhero dhe një baba, Hope van Dyne dhe Dr. Hank Pym i prezantojnë një mision të ri urgjent që e gjen Ant-Man duke luftuar përkrah The Wasp, dhe duke zbuluar sekrete nga e kaluara e tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu