Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Annabelle Comes Home

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Annabelle Comes Home

Teksa kujdesen për vajzën e Ed dhe Lorraine Warren, një adoleshente dhe shoqja e saj padashur zgjojnë një shpirt të ligë të ngecur brenda një kukulle.

Titulli origjinal: Annabelle Comes Home
Filmi fillon: 27.06.2019
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Horror, Mister, Triller
Aktorë: Emily Brobst, Patrick Wilson, Mckenna Grace,Katie Sarife, Vera Farmiga
Regjisori: Gary Dauberman
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Teksa kujdesen për vajzën e Ed dhe Lorraine Warren, një adoleshente dhe shoqja e saj padashur zgjojnë një shpirt të ligë të ngecur brenda një kukulle.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu