Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Anna

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Anna

Pas bukurisë mahnitëse të Anna Poliatovas fshihet një sekret që do të çlirojë forcën dhe aftësinë e saj për t’u bërë një prej vrasëseve më të frikshme në botë.

Titulli origjinal: Anna
Filmi fillon: 20.06.2019
Zgjatja e filmit: 159 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2018
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Sasha Luss, Luke Evans, Cillian Murphy, Helen Mirren, Lera Abova
Regjisori: Luc Besson
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pas bukurisë mahnitëse të Anna Poliatovas fshihet një sekret që do të çlirojë forcën dhe aftësinë e saj për t’u bërë një prej vrasëseve më të frikshme në botë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu