Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Alone

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Alone

Me përhapjen e një virusi, Aidan mbyllet në apartamentin e tij dhe nis të racionojë ushqimet. I rrethuar nga të infektuar dhe me botën të rënë në kaos, ai mbetet i vetëm në luftën për mbijetesë,

Titulli origjinal: Alone
Filmi fillon: 01.04.2021
Zgjatja e filmit: 98 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Tyler Posey, Summer Spiro, Donald Sutherland
Regjisori: Johnny Martin
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Me përhapjen e një virusi, Aidan mbyllet në apartamentin e tij dhe nis të racionojë ushqimet. I rrethuar nga të infektuar dhe me botën të rënë në kaos, ai mbetet i vetëm në luftën për mbijetesë,

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu