Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Alita: Battle Angel

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Alita: Battle Angel

Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.

Titulli origjinal: Alita: Battle Angel
Filmi fillon: 14.02.2019
Zgjatja e filmit: 122 Minuta
Shteti/Viti: ARG, CAN, USA/2018
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Mahershala Ali
Regjisori: Robert Rodriguez
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu