Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

AINBO: Spirit of the Amazon

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

AINBO: Spirit of the Amazon

Nën frymën e filmit "Moana" dhe "Frozen", "Ainbo - Spirit of the Amazon" është një aventurë magjike e një vajze të re, e cila së bashku me miqtë e saj, duan të mbrojnë familjen dhe të gjithë pyllin në Amazonën tropikale, nga një shpirt i ligë.

Titulli origjinal: Ainbo: Spirit of the Amazon
Filmi fillon: 16.09.2021
Zgjatja e filmit: 84 Minuta
Shteti/Viti: NLD, PER/2021
Lloji: Animacion, Aventure, Familjar
Regjisori: José Zelada, Richard Claus
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Nën frymën e filmit "Moana" dhe "Frozen", "Ainbo - Spirit of the Amazon" është një aventurë magjike e një vajze të re, e cila së bashku me miqtë e saj, duan të mbrojnë familjen dhe të gjithë pyllin në Amazonën tropikale, nga një shpirt i ligë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu