Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Aida (Opera), NY MET, 2018

Aida (Opera), NY MET, 2018

Sopranoja Anna Netrebko debuton për herë të parë në rolin e saj si Aida, me mezzo sopranen Anita Rachvelishvili, si rivalen e saj Amneris. Aleksandrs Antonenko është luftëtari Radamès dhe Nicola Luisotti mban meritat e këtij prodhimi në Met Opera.

Titulli origjinal: Aida (Opera), NY MET, 2018, LIVE
Filmi fillon: 06.10.2018
Zgjatja e filmit: 240 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Oper, Transmetim-Live
Aktorë: Anna Netrebko, Anita Rachvelishvili, Aleksandrs Antonenko, Quinn Kelsey, Ryan Speedo Green
Regjisori: Nicola Luisotti
Distributori: Cikanek management

Versioni i disponueshëm

  • Satellit-Live HD

Përmbajtja

Sopranoja Anna Netrebko debuton për herë të parë në rolin e saj si Aida, me mezzo sopranen Anita Rachvelishvili, si rivalen e saj Amneris. Aleksandrs Antonenko është luftëtari Radamès dhe Nicola Luisotti mban meritat e këtij prodhimi në Met Opera.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu