Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Adnan Kafazi

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Adnan Kafazi

Ndërsa qyteti i tyre është i pushtuar nga një bos i ri i krimit të organizuar, tre gangsterë vendas vendosin të kthehen nga Meksika dhe ta luftojnë atë në një lojë si miu dhe macja.

Titulli origjinal: Adnan Kafazi
Filmi fillon: 23.02.2023
Zgjatja e filmit: 126 Minuta
Shteti/Viti: RKS/2023
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: Dukagjin Podrimaj, Fatmir Spahiu, Armond Morina
Regjisori: Genc Berisha

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ndërsa qyteti i tyre është i pushtuar nga një bos i ri i krimit të organizuar, tre gangsterë vendas vendosin të kthehen nga Meksika dhe ta luftojnë atë në një lojë si miu dhe macja.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu