Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Ad Astra

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ad Astra

Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

Titulli origjinal: Ad Astra
Filmi fillon: 19.09.2019
Zgjatja e filmit: 124 Minuta
Shteti/Viti: BRA, USA/2019
Lloji: Aventure, Dramë, Fantazi
Aktorë: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland
Regjisori: James Gray
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu