Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

A Star Is Born

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

A Star Is Born

Një muzikat ndihmon një këngëtare dhe aktore të re për të prekur famën, dhe pse mosha dhe alkoolizimi e çojnë karrierën e tij teposhtë.

Titulli origjinal: A Star Is Born
Filmi fillon: 11.10.2018
Zgjatja e filmit: 135 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: 327, Dramë
Aktorë: Lady Gaga, Bradley Cooper, Andrew Dice Clay, Sam Elliot
Regjisori: Bradley Cooper
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një muzikat ndihmon një këngëtare dhe aktore të re për të prekur famën, dhe pse mosha dhe alkoolizimi e çojnë karrierën e tij teposhtë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu