Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

A Quiet Place

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

A Quiet Place

Një familje jeton e izoluar në heshtje absolute, nga frika e një kërcënimi të panjohur që ndjek dhe sulmon çdo tingull.

Titulli origjinal: A Quiet Place
Filmi fillon: 05.04.2018
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds
Regjisori: John Krasinski
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një familje jeton e izoluar në heshtje absolute, nga frika e një kërcënimi të panjohur që ndjek dhe sulmon çdo tingull.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu