Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

A Man Called Otto

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

A Man Called Otto

Otto është një "inatçi" që ka hequr dorë nga jeta pas humbjes së gruas së tij dhe dëshiron t'i japë fund të gjithave. Kur një familje e re zhvendoset aty pranë, ai njeh Marisolin mendjemprehtë, me të cilën krijon një miqësi që do t'ia ndryshojë jetën.

Titulli origjinal: A Man Called Otto
Filmi fillon: 02.02.2023
Zgjatja e filmit: 126 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Dramë, Komedi
Aktorë: Tom Hanks, Manuel Garcia-Rulfo, Mariana Treviño, Cameron Britton, Rachel Keller
Regjisori: Marc Forster
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Otto është një "inatçi" që ka hequr dorë nga jeta pas humbjes së gruas së tij dhe dëshiron t'i japë fund të gjithave. Kur një familje e re zhvendoset aty pranë, ai njeh Marisolin mendjemprehtë, me të cilën krijon një miqësi që do t'ia ndryshojë jetën.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu