A Bad Moms Christmas

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

A Bad Moms Christmas

Filmi “A Bad Moms Christmas” vijon me tre gratë e nënvlerësuara dhe të mbingarkuara teksa ato rebelohen kundër sfidave dhe pritshmërive në kampionatin e tyre të përvitshëm: Krishtlindjet.

Titulli origjinal: A Bad Moms Christmas
Filmi fillon: 02.11.2017
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Komedi
Aktorë: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christine Baranski, Susan Sarandon
Regjisori: Jon Lucas, Scott Moore
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Filmi “A Bad Moms Christmas” vijon me tre gratë e nënvlerësuara dhe të mbingarkuara teksa ato rebelohen kundër sfidave dhe pritshmërive në kampionatin e tyre të përvitshëm: Krishtlindjet.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu