Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

65

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

65

Pas një përplasjeje në një planet të panjohur, piloti Mills zbulon shpejt se ai ka udhëtuar në Tokë -- 65 milionë vjet më parë. Tani, me vetëm një shans për shpëtim, Mills dhe e vetmja e mbijetuar tjetër, Koa, duhet të mbijetojnë në një terren të panjohur të mbushur me krijesa të rrezikshme parahistorike.

Titulli origjinal: 65
Filmi fillon: 16.03.2023
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Fantazi, Aventure, Dramë
Aktorë: Adam Driver, Ariana Greenblatt, Chloe Coleman
Regjisori: Bryan Woods, Scott Beck
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pas një përplasjeje në një planet të panjohur, piloti Mills zbulon shpejt se ai ka udhëtuar në Tokë -- 65 milionë vjet më parë. Tani, me vetëm një shans për shpëtim, Mills dhe e vetmja e mbijetuar tjetër, Koa, duhet të mbijetojnë në një terren të panjohur të mbushur me krijesa të rrezikshme parahistorike.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu