Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Komentet e përdoruesit

2 Gisht Mjaltë

BirsenaMara, 11.03.2019

2 gisht mjalte

Me pa durim po pres te transemtohet.

Smart451, 28.03.2019

Kot

arditbiba91, 02.04.2019

Tmerr

marrja e biletes nje tmerr i vertete, nje paaftesi totale e stafit per shperndarjen e biletave. edhe pse pritem rreth 45 min ne rradhe, dhe stafi therriste qe kush ka prenotuar do te marri bilete vetem, si perfundim nuk morem bileta pasi i shiten te gjitha. jeni skandal !

Tttt, 04.04.2019

Filmi me i bukur qe kam pare .

Tafçe, 05.04.2019

Varja

Me shum pordh se sa filem

ANEBIAJ, 06.04.2019

Super!

Super film, jua sugjeroj te gjitheve...

PeterPan, 07.04.2019

10

Olsi_84, 13.04.2019

Dy gisht mjalte

Shume film i bukur,vazhdoni keshtu,nje ide e shkelqyer komedie

Xhango, 15.04.2019

Kot edhe sherbimi skandal

Juli.fejzulla, 24.04.2019

Vl

U bot si televizori 1 filme gjithe muajn. Ndroni filem se keni zen ndryshk

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu