Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

2 Gisht Mjaltë

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Trego të gjithë vlerësimet
2 Gisht Mjaltë

Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

Titulli origjinal: 2 Gisht Mjaltë
Filmi fillon: 28.03.2019
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Ermal Mamaqi, Elvana Gjata, Marjana Kondi, Koço Devole, Ervin Doko, Megi Pojani
Regjisori: Emir Khalilzadeh, Ermal Mamaqi
Distributori: Ermal Mamaqi

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Trego të gjithë vlerësimet

BirsenaMara, 11.03.2019

2 gisht mjalte

Me pa durim po pres te transemtohet.

Smart451, 28.03.2019

Kot

arditbiba91, 02.04.2019

Tmerr

marrja e biletes nje tmerr i vertete, nje paaftesi totale e stafit per shperndarjen e biletave. edhe pse pritem rreth 45 min ne rradhe, dhe stafi therriste qe kush ka prenotuar do te marri bilete vetem, si perfundim nuk morem bileta pasi i shiten te gjitha. jeni skandal !