Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

10 Days without Mum

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

10 Days without Mum

Antoine është Drejtori i Burimeve Njerëzore në një kompani të madhe. Kur bashkëshortja e tij vendos të niset me pushime dhe i lë atij përgjegjësinë e katër fëmijëve të tyre, ai mendon se do ta ketë të lehtë. Por Antoine nuk e ka menduar mirë se sa rrëmujë mund të bëhet.

Titulli origjinal: 10 jours sans maman
Filmi fillon: 26.11.2020
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2020
Lloji: Komedi
Aktorë: Aure Atika, Franck Dubosc, Alexis Michalik
Regjisori: Ludovic Bernard
Distributori: Taramount film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Antoine është Drejtori i Burimeve Njerëzore në një kompani të madhe. Kur bashkëshortja e tij vendos të niset me pushime dhe i lë atij përgjegjësinë e katër fëmijëve të tyre, ai mendon se do ta ketë të lehtë. Por Antoine nuk e ka menduar mirë se sa rrëmujë mund të bëhet.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu