Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

01.03.2014

“The Amazing Spider-Man 2″: beteja e tij më e madhe po afrohet

Filmi i animuar me metrazh të shkurtër “Junkyard”

Filmi i animuar me metrazh të shkurtër “Junkyard”

28.02.2014

Filmi i animuar me metrazh të shkurtër “Junkyard”

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet