Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS
FURY - Lufta s'mbaron Qetësisht

FURY - Lufta s'mbaron Qetësisht

17.10.2014

Cineplexx Albania gjatë muajit tetor për publikun shqiptar do të shfaqë filmin“Fury”. Që pritet të jetë një nga filmat më të guximshëm mes disa filmave të tjerë me subjekt Luftën II Botërore në këtë sezon çmimesh në kinematografi e në një kohë lufte të egër në Siri.

Opera Makbeth - Transmetim Live nga Metropolitan Opera në New York

Opera Makbeth - Transmetim Live nga Metropolitan Opera në New York

11.10.2014

Cineplexx Albania prezanton për të dytën herë në Shqipëri, sezonin e ri të transmetimit LIVE në High Definition të Metropolitan Opera në New York.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet