Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS
Fifty Shades of Grey thyen rekorde në Box Office

Fifty Shades of Grey thyen rekorde në Box Office

16.02.2015

Filmi, i cili u prodhua për një shumë modeste (40 milion dollarë), realizoi ëndrrat e studios së prodhimit.

 LADIES NIGHT- FIFTY SHADES OF GREY

LADIES NIGHT- FIFTY SHADES OF GREY

11.02.2015

Ladies Night është një natë e menduar specifikisht për zonjushat duke mundësuar ulje çmimi, dhurata dhe surpriza të tjera për to!

THE BEST OF HOLLYWOOD 2014

THE BEST OF HOLLYWOOD 2014

02.02.2015

Cineplexx ju risjell filmat më të mirë të vitit 2014! Duke filluar nga data 5 shkurt deri në 4 mars do të mund të ndiqni "THE BEST OF HOLLYWOOD 2014" dhe bileta kushton VETËM 200 LEKË!

TREGIMET E HOFFMANNIT - Transmetim i drejtpërdrejtë nga MET Opera në New York

TREGIMET E HOFFMANNIT - Transmetim i drejtpërdrejtë nga MET Opera në New York

28.01.2015

METROPOLITAN OPERA OF NEW YORK : TRANSMETIM LIVE NË HIGH DEFINITION!

LIQENI I MJELMËS - Transmetim i drejtpërdrejtë i Baletit të Bolshoit në Moskë

LIQENI I MJELMËS - Transmetim i drejtpërdrejtë i Baletit të Bolshoit në Moskë

21.01.2015

Cineplexx Albania mundëson transmetimin e drejtpërdrejtë të Baletit të Bolshoit në Moskë, 2015/01/25.

Fituesit e

Fituesit e "Golden Globes 2015"

14.01.2015

Filmi Boyhood ishte filmi më i vlerësuar në edicionin e 72-të të çmimeve "Golden Globes", i cili u mbajt më 11 janar 2015.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet