Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS
Jurassic World në Cineplexx

Jurassic World në Cineplexx

11.06.2015

Rikthehet "Jurassic World" në sallat e Cineplexx Albania duke filluar nga data 11 qershor në teknologjinë Real D 3D.

Mad Max: Fury Road në Cineplexx

Mad Max: Fury Road në Cineplexx

14.05.2015

Filmi i shumë pritur dhe i shumë vlerësuar Mad Max: Fury Road shfaqet në sallat e Cineplexx Albania duke filluar nga data 14 Maj në teknologjinë Real D 3D.

FAST & FURIOUS 7 THYEN REKORDET NË CINEPLEXX!

FAST & FURIOUS 7 THYEN REKORDET NË CINEPLEXX!

08.04.2015

"Fast and Furious 7" thyen rekordet e shikueshmërisë në ‪‎Cineplexx Albania me 11.000 bileta të shitura vetëm për 5 ditë!

MEN'S NIGHT- FAST & FURIOUS 7

MEN'S NIGHT- FAST & FURIOUS 7

24.03.2015

Men's Night është një natë e menduar specifikisht për meshkujt duke mundësuar ulje çmimi, dhurata dhe surpriza të tjera për ta!

Fituesit e çmimeve Oskar 2015

Fituesit e çmimeve Oskar 2015

23.02.2015

Shpallen fituesit e çmimeve Oskar 2015.

Fifty Shades of Grey thyen rekorde në Box Office

Fifty Shades of Grey thyen rekorde në Box Office

16.02.2015

Filmi, i cili u prodhua për një shumë modeste (40 milion dollarë), realizoi ëndrrat e studios së prodhimit.

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet