Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS

"Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts" LIVE në Cineplexx

07.10.2015

Film-Koncerti "Ed Sheeran: Jumpers for Goal" vjen Live në HD ekskluzivisht në Cineplexx Albania!

Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

09.09.2015

Pasi shpëtuan nga labirinti, të mbijetuarit tani do të përballen me një seri sfidash të reja në rrugët e hapura të një peisazhi të shkretë të mbushur me pengesa të paimagjinueshme.

BACK TO SCHOOL

BACK TO SCHOOL

02.09.2015

Cineplexx Albania mirëpret të gjithë miqtë e vegjël të filmit në sallat e kinemasë sonë për të parë filmat më të bukur për fëmijë dhe bileta kushton vetëm 200 Lek!

Rikthehen

Rikthehen "4 Fantastikët" në Cineplexx!

12.08.2015

Katër të rinj transportohen në një univers të rrezikshëm, i cili ndryshon formën e tyre fizike në mënyrë tronditëse. Të katërt duhet të mësojnë të shfrytëzojnë aftësitë e tyre të reja dhe të punojnë së bashku për të shpëtuar Tokën nga një ish-mik i kthyer në armik.

The Minions-Më të suksesshëm se dinosaurët e Jurassic World

The Minions-Më të suksesshëm se dinosaurët e Jurassic World

01.07.2015

Ndryshe nga përmasat e tyre, suksesi i minionëve të verdhë duket se është shumë herë më i madh.

Rikthehet TED në Cineplexx

Rikthehet TED në Cineplexx

24.06.2015

Çifti i sapo martuar Ted dhe Tami-Lynn duan të kenë një fëmijë, por që të bëhen prindër, Ted do të duhet të provojë në gjykatë se ai është një person.

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet