Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

20.02.2014

NJIHUNI ME “GUARDIANS OF THE GALAXY” : TRAILER I PARË MBËRRIN ONLINE

Filmi i ri

Filmi i ri "Hitman"

20.02.2014

PAMJA E PARË NGA “AGENT 47″: RIKTHIMI I PERSONAZHIT TË LOJËS “HITMAN”

Efektet vizuale tek “The Wolf of Wall Street”

Efektet vizuale tek “The Wolf of Wall Street”

19.02.2014

EFEKTET VIZUALE TEK “THE WOLF OF WALL STREET”

Nominimet për Oscar 2014

Nominimet për Oscar 2014

15.01.2014

Sapo doli lista e të nominuarve për çmimin Oscar 2014.Ndoshta është edhe aktori /aktorja juaj e preferuar ndër ta.

Shpallen fituesit e Golden Globe 2014

Shpallen fituesit e Golden Globe 2014

12.01.2014

Shpallen fituesit e Golden Globe 2014.Hidhini një sy. A ndodhet filmi juaj i preferuar ndër fituesit ?

Filmat premier në hapjen e madhe

Filmat premier në hapjen e madhe

06.12.2013

Cineplexx hapet në Shqipëri duke sjell filmat më të fundit të 2013 publikut Shqipëtar me teknologjinë
real D 3D dhe Dolby Atmos

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet