Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

LajmeCineplexx tashmë vjen edhe në aplikacione celularë për platformat Android dhe iOS
2 Gisht Mjaltë: më shumë se 5000 bileta të shitura në një ditë

2 Gisht Mjaltë: më shumë se 5000 bileta të shitura në një ditë

29.03.2019

Filmi më i ri i Ermal Mamaqit me regji të Ermir Kahlilzade dhe me protagoniste Elvana Gjatan thyen rekord në ditën e hapjes.

DHURATA E FESTAVE NË CINEPLEXX

DHURATA E FESTAVE NË CINEPLEXX

14.12.2015

Dhurojini familjes apo miqve tuaj diçka të bukur, dhurojini kinemanë më të mirë. Nga data 15 Dhjetor deri në 7 Janar në Cineplexx, për çdo tre bileta që do të bleni, një do ta merrni dhuratë.

Dita e Familjes - The Little Prince

Dita e Familjes - The Little Prince

09.12.2015

Dita e Familjes vjen sërish me dhurata dhe surpriza pafund për ju dhe familjen tuaj.

2 VJET CINEPLEXX

2 VJET CINEPLEXX

08.12.2015

CINEPLEXX feston ditëlindjen, me ju! Për çdo dy bileta, njërën e merrni dhuratë!

PREMIERA E MESNATËS E STAR WARS NË CINEPLEXX

PREMIERA E MESNATËS E STAR WARS NË CINEPLEXX

09.11.2015

Cineplexx mundëson për herë të parë në Shqipëri një event si kurrë më parë "Premiera e Mesnatës e Star Wars në Cineplexx" më 16 dhjetor, ora 23:59.

PREMIERA BOTËRORE E SPECTRE NË CINEPLEXX

PREMIERA BOTËRORE E SPECTRE NË CINEPLEXX

29.10.2015

Bëhuni pjesë e Premierës Botërore të filmit SPECTRE ekskluzivisht vetëm në Cineplexx Albania!

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet