Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Trailer

Traileri i javës

Once Upon a Time ... in Hollywood

Dramë, Triller | 161 Minuta

Filmi fillon më: 15.08.2019

Aktorë: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Luke Perry

Një aktor i venitur televizioni dhe dubluesi i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.

Kërko për trailera të tjerë

Rendit :
After We Fell Trailer 1
09.09.2021 Dramë, Romancë Detajet e Filmit
AINBO: Spirit of the Amazon Trailer 1
16.09.2021 Animacion, Aventure, Familjar Detajet e Filmit
Copshop Trailer 1
23.09.2021 Aksion Detajet e Filmit
Cry Macho Trailer 1
16.09.2021 Dramë Detajet e Filmit
Demonic Trailer 1
23.09.2021 Horror Detajet e Filmit
Escape Room: Tournament of Champions Trailer 1
19.08.2021 Horror, Aksion Detajet e Filmit
Free Guy Trailer 1
12.08.2021 Komedi, Aksion Detajet e Filmit
Jungle Cruise Trailer 1
29.07.2021 Aventure, Familjar Detajet e Filmit
Oasis Knebworth 1996 Trailer 1
23.09.2021 Dokumentar Detajet e Filmit
Paw Patrol: The Movie Trailer 1
19.08.2021 Animacion, Aventure, Familjar Detajet e Filmit
Peter Rabbit 2: The Runaway Trailer 1
01.07.2021 Animacion, Komedi, Aventure Detajet e Filmit
Queenpins Trailer 1
09.09.2021 Komedi Detajet e Filmit
Shang Chi and the Legend of the Ten Rings Trailer 1
02.09.2021 Aksion, Aventure, Fantazi Detajet e Filmit
Space Jam: A New Legacy Trailer 1
15.07.2021 Aksion, Komedi Detajet e Filmit
Spirit Untamed Trailer 1
05.08.2021 Animacion, Aventure, Familjar Detajet e Filmit
The Boss Baby: Family Business Trailer 1
23.09.2021 Animacion, Komedi Detajet e Filmit
The Night House Trailer 1
16.09.2021 Horror, Fantazi Detajet e Filmit
Vic the Viking and the Magic Sword Trailer 1
02.09.2021 Animacion, Aventure Detajet e Filmit