Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Rendit :

Programi në kinema

Shiko Detaje
Shiko Posterin
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion
65

65

65

Fantazi, Aventure, Dramë | 93 Minuta

Filmi fillon më: 16.03.2023

Përshkrim i shkurtër: Pas një përplasjeje në një planet të panjohur, piloti Mills zbulon shpejt se ai ka udhëtuar në Tokë -- 65 milionë vjet më parë. Tani, me vetëm një shans për shpëtim, Mills dhe e vetmja e mbijetuar tjetër, Koa, duhet të mbijetojnë në një terren të panjohur të mbushur me krijesa të rrezikshme parahistorike.

Aktorë: Adam Driver, Ariana Greenblatt, Chloe Coleman

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

I shikueshëm si Digital 3D

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Aksion, Aventure, Komedi | 125 Minuta

Filmi fillon më: 16.02.2023

Përshkrim i shkurtër: Scott Lang dhe Hope Van Dyne, së bashku me Hank Pym dhe Janet Van Dyne, eksplorojnë Mbretërinë Kuantike, ku ndërveprojnë me krijesa të çuditshme dhe nisin një aventurë që shkon përtej kufijve të asaj që ata mendonin se ishte e mundur.

Aktorë: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Jonathan Majors

Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

I shikueshëm si Digital 3D

Avatar: The Way of Water

Aksion, Aventure, Fantazi | 192 Minuta

Filmi fillon më: 15.12.2022

Përshkrim i shkurtër: Jake Sully tashmë jeton me familjen e tij të re në planetin e Pandorës. Por kur një kërcënim i vjetër rikthehet për të përfunduat atë që kishte nisur, Jake duhet të bashkëpunojë me Nejtirin dhe ushtrinë e racës Na'vi për të mbrojtur planetin e tyre.

Aktorë: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis

Creed III

Creed III

Creed III

Dramë, Aksion | 116 Minuta

Filmi fillon më: 02.03.2023

Përshkrim i shkurtër: Adonis ka lulëzuar si në karrierën e tij ashtu edhe në jetën familjare, por kur një mik i fëmijërisë dhe ish-boksier i talentuar rikthehet në jetën e tij, përballja mes tyre është më shumë se një ndeshje.

Aktorë: Tessa Thompson, Jonathan Majors, Michael B. Jordan, Florian Munteanu, Wood Harris

Dogtanian and the Three Muskehounds

Dogtanian and the Three Muskehounds

D'Artacán y los tres Mosqueperros

Animacion, Familjar | 84 Minuta

Filmi fillon më: 23.02.2023

Përshkrim i shkurtër: Dogtanian është një shpatar i ri që ëndërron të bashkohet me legjendarët Muskehounds. Pasi të tregojë aftësitë e tij dhe të fitojë besimin e tyre, ai dhe Muskehounds duhet të mbrojnë Mbretin nga komploti sekret i kardinalit të lig Richelieu për të marrë pushtetin.

Aktorë: Miguel Angel Perez, Eduardo Jover, Gloria Cámara

Ego

Ego

Ego

Aksion, Dramë, Krim | 114 Minuta

Filmi fillon më: 09.02.2023

Përshkrim i shkurtër: Filmi paraqet dramat e rinisë sonë me përpjekjet dhe sakrificat që shpesh janë të kushtëzuara nga problemet ne familje, si dhe egoja apo kokëfortësia personale për të mos u kthyer pas për gjërat që ndodhin.Në qytetin e mbushur plot drogë e alkol me një jetë nate të shthurur, një i ri është i papërgatitur që prej pasionit dhe adrenalinës së momentit me vajzën e gabuar, ngatërrohet me bandat e krimit në qytet. I dhunuar nga ata dhe pa e menduar gjatë rrezikun si dhe përballë faktit për shpëtimin e babait që është në rrezik për jetën, pranon bashkëpunimin me biznesmenin e fortë, I cili ofron çdo gjë vetëm që djali i tij i vetëm, kriminel, t'i largohet kësaj rruge pa krye.Gjatë punëve të pista që bën njëkohësisht kalon dhe netë pafund pasioni me femra derisa vjen dita që dashurohet me vajzën që familja e tij ëndërron. Një dashuri që fillon e kushtëzuar nga mentaliteti familjar.

Aktorë: Viktor Zhusti, Rajmonda Bulku, Bujar Asqeriu, Sokol Angjeli, Zamira Kita, Mehdi Malkaj, Natasha Sela, Drilon Hoxha, Xhulia Musagalliu, Evi Imami, Klark Morinaj

Maybe I Do

Maybe I Do

Maybe I Do

Komedi, Romancë | 95 Minuta

Filmi fillon më: 02.03.2023

Përshkrim i shkurtër: Michelle dhe Allen janë në një lidhje. Ata vendosin të ftojnë prindërit e tyre që më në fund të takohen për martesën. Rezulton se prindërit tashmë e njohin mirë njëri-tjetrin, gjë që çon në disa mendime të ndryshme për martesën.

Aktorë: Emma Roberts, Susan Sarandon, Diane Keaton, Richard Gere, William H. Macy

Policë për kokë

Policë për kokë

Policë për kokë

Aksion, Komedi | 100 Minuta

Filmi fillon më: 12.01.2023

Përshkrim i shkurtër: Xhino Pasmaçiun është një polic i thjeshtë trafiku jeta e të cilit do të kthehet përmbys kur ai e gjen veten papritur në mes të një hetimi policor shumë të rëndësishëm dhe… të rrezikshëm! Së bashku me dedektivin legjendar Maksimilian Murati, ata do të kalojnë një aventurë plot të papritura, në 48 orët më të paparashikueshme në botë.

Aktorë: Nik Xhelilaj, Olsi Bylyku

Puss In Boots: The Last Wish

Puss In Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

Animacion, Komedi, Aventure | 100 Minuta

Filmi fillon më: 08.12.2022

Përshkrim i shkurtër: Maçoku Me Çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e Dëshirës së Fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Scream VI

Scream VI

Scream VI

Horror, Mister, Triller | 123 Minuta

Filmi fillon më: 09.03.2023

Përshkrim i shkurtër: Të mbijetuarit e vrasjeve të Ghostface lënë pas Woodsboro dhe përpiqen të fillojnë një kapitull të ri të jetës së tyre në New York.

Aktorë: Melissa Barrera, Jenna Ortega, Courteney Cox, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Hayden Panettiere

Shazam! Fury Of The Gods

Shazam! Fury Of The Gods

Shazam! Fury of the Gods

Aksion, Aventure | 130 Minuta

Filmi fillon më: 16.03.2023

Përshkrim i shkurtër: Filmi vazhdon historinë e adoleshentit Billy Batson, i cili, duke recituar fjalën magjike "SHAZAM!" transformohet në një Super Hero, Shazam.

Aktorë: Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Rachel Zegler, Adam Brody