Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Rendit :

Programi në kinema

Shiko Detaje
Shiko Posterin
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion
A Cup of Coffee and New Shoes On

A Cup of Coffee and New Shoes On

A Cup of Coffee and New Shoes On

Dramë | 99 Minuta

Filmi fillon më: 24.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Dy vëllezër binjakë identikë, që nuk dëgjojnë që nga lindja, pasi zbulojnë se për shkak të një sëmundjeje gjenetike, ata do të verbohen në mënyrë progresive, por të pakthyeshme, luftojnë me të gjitha mënyrat për t'i dhënë ekzistencës së tyre të patolerueshme, një tjetër kthesë.

Aktorë: Edgar Morais, Rafael Morais, Drita Kabashi

Black Adam

Black Adam

Black Adam

Aksion, Fantazi, Fantazi | 124 Minuta

Filmi fillon më: 20.10.2022

Përshkrim i shkurtër: Gati 5000 vjet pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos po aq shpejt - Black Adam (Johnson) lirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij unike të drejtësisë në botën moderne.

Aktorë: Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Quintessa Swindell, Sarah Shahi, Aldis Hodge

Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

I shikueshëm si Digital 3D

Black Panther: Wakanda Forever

Aksion, Aventure, Dramë | 161 Minuta

Filmi fillon më: 10.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Kombi i Wakanda është përballur me fuqitë botërore që ndërhyjnë ndërsa vajtojnë humbjen e mbretit të tyre T'Challa.

Aktorë: Letitia Wright, Danai Gurira, Lupita Nyong'o, Angela Bassett, Winston Duke

Botë e Mrekullueshme

Botë e Mrekullueshme

I shikueshëm si Digital 3D

Strange World

Animacion, Aksion, Aventure | 102 Minuta

Filmi fillon më: 24.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Clades janë një familje legjendare eksploruesish, por dallimet mes tyre vënë në rrezik misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Extinct

Extinct

Extinct

Animacion, Komedi, Aventure | 84 Minuta

Filmi fillon më: 06.10.2022

Përshkrim i shkurtër: Op dhe Ed udhëtojnë aksidentalisht në kohë nga Ishujt Galapagos në 1835 në Shangain e sotëm. Ata bëjnë rrugën e tyre nëpër qytet në konfuzion dhe bëjnë zbulimin e tmerrshëm se speciet të cilave u përkasin u zhdukën menjëherë pas.

Aktorë: Adam Devine, Rachel Bloom, Ken Jeong, Zazie Beetz

Lamborghini

Lamborghini

Lamborghini: The Man Behind the Legend

Biografi, Dramë | 97 Minuta

Filmi fillon më: 24.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Historia e jetës së Ferruccio Lamborghini, themeluesit të Lamborghini.

Aktorë: Frank Grillo, Eliana Jones, Mira Sorvino, Gabriel Byrne, Giorgio Cantarini

Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

I shikueshëm si Digital 3D

Minions: The Rise of Gru

Animacion, Aventure, Komedi | 87 Minuta

Filmi fillon më: 30.06.2022

Përshkrim i shkurtër: Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë keqbërësi më i madh në botë.

Poker Face

Poker Face

Poker Face

Aksion, Krim | 120 Minuta

Filmi fillon më: 01.12.2022

Përshkrim i shkurtër: Një miliarder organizon një lojë pokeri me miqtë e fëmijërisë, por mbrëmja merr një kthesë kur ai zbulon planin e tij për t'u hakmarrë për tradhtitë e tyre dhe për të luajtur, ata do të duhet të heqin dorë nga e vetmja gjë që kanë kaluar jetën e tyre duke u përpjekur të mbajnë. ..sekretet e tyre.

Aktorë: Russell Crowe, Liam Hemsworth, RZA, Brooke Satchwell, Aden Young, Steve Bastoni, Daniel Macpherson, Paul Tassone, Elsa Pataky, Jack Thompson

Salma's Big Wish

Salma's Big Wish

Dia de Muertos

Animacion, Familjar, Fantazi | 88 Minuta

Filmi fillon më: 03.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Salma është një jetime që e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke kërkuar të dhëna për prindërit e saj. Një ditë, ajo zbulon një libër të veçantë që është i mbushur me histori dhe niset në një aventurë me vëllezërit e saj kujdestarë për të gjetur prindërit e saj.

Sofia

Sofia

Sofia

Romancë, Dramë, Film lufte, Histori | 95 Minuta

Filmi fillon më: 03.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Një vajzë e re serbe viziton Shqipërinë në kërkim të rrënjëve të një historie të vjetër për gjyshin e saj gjatë Luftës së 1941. Ajo bie në dashuri me një djalë shqiptar, duke filluar një marrëdhënie "të pamundur" midis dy kombeve të ndara nga lufta.

Aktorë: Rozafa Celaj, Antonio Kodrinaj, Rita Gjeka, Adem Karaga, Alfred Trebicka

The Menu

The Menu

The Menu

Komedi, Horror | 106 Minuta

Filmi fillon më: 17.11.2022

Përshkrim i shkurtër: Një çift i ri udhëton në një ishull të largët për të darkuar në një restorant ekskluziv ku shefi i kuzhinës ka përgatitur një menu luksoze, me disa surpriza tronditëse.

Aktorë: Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes, Nicholas Hoult, Hong Chau, John Leguizamo

Violent Night

Violent Night

Violent Night

Komedi, Triller, Aksion | 101 Minuta

Filmi fillon më: 01.12.2022

Përshkrim i shkurtër: Kur një grup mercenarësh sulmojnë shtëpinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Aktorë: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell