Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

Superheroes Night

Ditën e ENJTE, data 7 korrik, ora 20:00 ju ftojmë në Superheroes Night, dedikuar fansave të filmave me superheronj.


Biletat në shitje!

Thor: Love and Thunder

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Thor: Love and Thunder