Festojmë 4 vjet

Festojmë 4 vjet

08.12.2017

Ditën e premte, datë 8 Dhjetor 2017, festojmë 4 vjet nga hapja.

Vetëm për një ditë, të gjithë filmat (2D dhe 3D) do të kushtojnë vetëm 200 Lekë pa kosto shtesë.


Biletat për datën 8 Dhjetor janë në shitje!
Filma 2D dhe 3D për vetëm 200 Lekë nuk do të kenë kosto shtesë për mbi 120 dhe mbi 140 minuta

AKTIVITETET


• Animatorë në hollin e kinemasë gjatë orareve 11:00-13:00
• Tortë dhe ëmbëlsira
Birra Peja
Red Bull
• Oferta speciale nga GO Taxi Albania për klientët e natës së ditëlindjes

Nëse ende nuk jeni pajisur me kartën Cineplexx Bonus Card, vajzat tona të promocionit do t'ju ndihmojnë të merrni kartën tuaj. Kështu do të mund
të bëni kurdoherë blerje online të biletave tuaja.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Disa sugjerime:

- Filmat e listuar më poshtë janë filmat që do të shfaqen ditën e premte datë 8 Dhjetor

- Për shkak të fluksit të madh, rezervimet nuk janë të lejuara për këtë ditë, dhe biletat janë vetëm në shitje

- Ju mund të bleni biletat tuaja në banak ose online nëpërmjet kartës CBC me kredit.

- Për blerjen online nuk mund të përdoren kartat e debitit apo kreditit të bankave, por vetëm karta Cineplexx Bonus Card

- Ju keni mundësinë të merrni kartën tuaj CBC në banak në cdo moment

- Ju këshillojmë të paraqiteni në kinema rreth 20 minuta përpara fillimit të filmit, për shkak të fluksit të madh të ditës.

A Bad Moms Christmas

Filmi “A Bad Moms Christmas” vijon me tre gratë e nënvlerësuara dhe të mbingarkuara teksa ato rebelohen kundër sfidave dhe pritshmërive në kampionatin e tyre të përvitshëm: Krishtlindjet.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

A Bad Moms Christmas

Coco

Aspiranti për muzikant, Miguel bashkohet me mashtruesin simpatik Hector në një rrugëtim përmes Tokës së të Vdekurve.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Coco

Daddy's Home 2

Brad dhe Dusty duhet të merren me baballarët e tyre pengues e ndërhyrës gjatë pushimeve dimërore.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Daddy's Home 2

Justice League

Duke marrë shkas nga rikthimi i besimit të tij tek njerëzimi dhe i frymëzuar nga veprimi egoist i Superman, Bruce Wayne krijon një aleate të re, Diana Prince, për t’u përballur me një armik akoma dhe më të madh.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Justice League

Murder on the Orient Express

Një udhëtim luksoz me tren shndërrohet në një mister që të mban pezull. Mbështetur në novelën e Agatha Christie, Murder on the Orient Express tregon për trembëdhjetë të panjohurit e bllokuar në tren dhe garën e një burri të vetëm për të zgjidhur misterin përpara se vrasësi të sulmojë sërish.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Murder on the Orient Express

Paddington 2

Paddington, tashmë i lumtur pranë familjes Brown dhe një anëtar i njohur i komunitetit kryen disa punë të çuditshme, që të mund të blejë dhuratën perfekte për hallën Lucy në ditëlindjen e saj të 100-të, dhuratë e cila do të vidhet.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Paddington 2

Thor: Ragnarok

I burgosur, i fuqishmi Thor e gjen veten në një duel vdekjeprurës gladiatorial përballë Hulkut, ish-aleatit të tij. Thor duhet të luftojë për mbijetesë dhe të sfidojë kohën, për të parandaluar që e plotfuqishmja Hela të shkatërrojë shtëpinë e tij dhe qytetërimin Asgardian.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Thor: Ragnarok

Wonder

Bazur në romanin me të shitur të New York Times, WONDER rrëfen historinë frymëzuese dhe ngushëlluese të August Pullman, një djali me një fytyrë më ndryshe, i cili hyn në klasë të pestë, duke shkuar kështu për herë të parë në shkollë.

Cineplexx Tirana East Gate(TEG):

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Wonder