Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Anëtarët Cineplexx


Dëshironi të jeni anëtarë të Cineplexx? Kjo është shumë e thjeshtë, pa pagesë dhe mbi të gjitha shumë e dobishme. Sepse vetëm si anëtar i Cineplexx ju përfitoni nga avantazhet e mëposhtme.


Anëtarët Cineplexx


  Kliko këtu për tu bërë anëtar i cineplexx.

Duke u bërë pjesë e Cineplexx ju do merrni çdo javë lajmet më të fundit si promocionet ,eventet dhe shumë më tepër.Nëse nuk ju pëlqen të merrni më e-maile nga ne ju thjesht ç'rregjistroheni për e-mailet nga paneli
"Kinemaja ime"
Biletat për premierat tona , ftesa për evenimentet si dhe shumë më tepër vetëm për anëtarët e Cineplexx
Si anëtar ju do keni opsionin "më kujto për filmin" ku do ju jepen informacione për filmin sapo ai të nisë të shfaqet.
Opinioni juaj vlen. Jeni të ftuar të merrni pjesë në debatet dhe komentet tona rreth filmave. Gjithashtu mund të na ndiqni në rrjetet tona sociale në Facebook, Instagram e Youtube.