The Snowman

13.10.2017

Vjen në Cineplexx filmi "The Snowman". Detektivi Harry do të investigojë rreth zhdukjes së gruas, shalli i të cilës është gjetur i mbështjellë rreth një plaku dëbore ogurzi.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 19 tetor në orën 17:00.Fituesit e kuicit The Snowman janë:

Orjana Baholli
Kushtrim Simoni

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet