Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Hustle

31.05.2019

Vjen në Cineplexx filmi "The Hustle". Anne Hathaway dhe Rebel Wilson vijnë në rolin e dy artisteve mashtruese, të cilat bashkohen për të mposhtur meshkujt që kanë gabuar me to.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 7 qershor në orën 17:00.Fituesit e kuicit "The Hustle" janë:

Jurgen Bardhi
Fabio Bucaj

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet