The Forest

18.01.2016

Vjen në Cineplexx filmi "The Forest". Një thriller mbinatyror vendosur në pyllin legjendar Aokigahara. Një grua e re amerikane, Sara shkon në kërkim të motrës së saj binjake, e cila është zhdukur në mënyrë misterioze. Pavarësisht nga paralajmërimet e të gjithëve për të mos shkuar, Sara hyn në pyll për të zbuluar të vërtetën për fatin e motrës së saj.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 21 janar në orën 18:00.Fituesit e kuicit javor të Cineplexx janë:

Ivanka Cilka
Andi Gjoni

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet