Youth

08.04.2016

Vjen në Cineplexx filmi "Youth". Një drejtues orkestre në pension merr një ftesë nga Mbretëresha Elizabet II për të performuar në ditëlindjen e princit Filip teksa është duke kaluar pushimet në Alpe me të bijën dhe me mikun e tij të afërt regjisor.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 14 prill në orën 17:00.Fituesit e kuicit Yotuh janë:

Dei Ajasllari
Mina Skuqi

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet