My Big Fat Greek Wedding 2

31.03.2016

Vjen në Cineplexx filmi "My Big Fat Greek Wedding 2". Një sekret i rikthen edhe njëherë personazhet e dashura të familjes Portokalos, në një dasëm edhe më të madhe edhe më greke.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 7 prill në orën 17:00.Fituesit e kuicit My Big Fat Greek Wedding 2 janë:

Aurora Brahimllari
Dardan Gjoni

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet