Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Mortal Engines

07.12.2018

Vjen në Cineplexx filmi "Mortal Engines". Një vajze e re misterioze e quajtur Hester Shaw bashkon forcat me Anna Fang, një të dëbuar të rrezikshme dhe me Tom Natsworthy, një tjetër të dëbuar nga Londra, për udhëhequr një kryengritje kundër qytetit gjigand grabitqar.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 13 dhjetor në orën 17:00.Fituesit e kuicit "Mortal Engines" janë:

Eralf Alushi
Gerta Nexha

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet