Miss Sloane

23.12.2016

Vjen në Cineplexx filmi "Miss Sloane". Historia e një lobisteje brilante dhe të pamëshirshme, e cila është famëkeqe për talentin e saj të pashembullt dhe dëshirën e saj për të fituar me çdo kusht, madje dhe duke rrezikuar karrierën e saj.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 28 dhjetor në orën 17:00.Fituesit e kuicit Miss Sloane janë:

Megi Çami
Erta Ferhati

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet