Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Mamma Mia! Here We Go Again

20.07.2018

Vjen në Cineplexx filmi "Mamma Mia! Here We Go Again". Në këtë vazhdim të filmit "Mamma Mia!", Sophie mëson rreth të shkuarës të së ëmës, kur ishte shtatzënë me të.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 26 korrik në orën 17:00.Fitueset e kuicit "Mamma Mia! Here We Go Again" janë:

Iris Grembi
Enxhi Kalaja

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet