Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Finding Your Feet

03.08.2018

Vjen në Cineplexx filmi "Finding Your Feet". Në prag të daljes në pension një grua snobe e shtresës së mesme, zbulon se burri i saj e ka tradhtuar me mikeshën e saj më të mirë dhe detyrohet të zhvendoset me motrën e saj boheme.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 9 gusht në orën 17:00.Fitueset e kuicit "Finding Your Feet" janë:

Redina Zela
Jerina Lengu

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet