Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Captain Marvel

15.03.2019

Vjen në Cineplexx filmi "Captain Marvel". Carol Danvers bëhet një ndër heroinat më të fuqishme të universit kur Toka gjendet në mes të një lufte galaktike midis dy racave aliene.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 28 mars në orën 17:00.Fituesit e kuicit "Captain Marvel" janë:

Erges Mara
Florinda Baçi

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet