Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Brightburn

24.05.2019

Vjen në Cineplexx filmi "Brightburn". Po sikur një fëmijë nga një botë tjetër, që përplaset në planetin Tokë, në vend që të bëhet një hero për njerëzimin, tregon se është dicka shumë më e ligë?

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 30 maj në orën 17:00.Fituesit e kuicit "Brightburn" janë:

Ergest Pitarka
Eri Zako

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet