Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Bohemian Rhapsody

02.11.2018

Vjen në Cineplexx filmi "Bohemian Rhapsody". Një kronikë e viteve që çuan në paraqitjen legjendare të bandës së rokut Queen në koncertin Live Aid (1985).

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 8 nëntor në orën 17:00.Fituesit e kuicit "Bohemian Rhapsody" janë:

Vasken Spiru
Patrisa Tamburi

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet