Beauty and the Beast

17.03.2017

Vjen në Cineplexx filmi "Beauty and the Beast". Një përshtatje e përrallës së Disney, rreth një princi bishë dhe një vajze të re, që bie në dashuri me të.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 23 mars në orën 17:00.Fituesit e kuicit Beauty and the Beast janë:

Alesja Palaj
Gridi Qarri

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet