Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Annabelle Comes Home

28.06.2019

Vjen në Cineplexx filmi "Annabelle Comes Home". Teksa kujdesen për vajzën e Ed dhe Lorraine Warren, një adoleshente dhe shoqja e saj padashur zgjojnë një shpirt të ligë të ngecur brenda një kukulle.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datën 4 korrik në orën 17:00.Fitueset e kuicit "Annabelle Comes Home" janë:

Kejsi Kurani
Megi Guri

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet