A Bigger Splash

01.07.2016

Vjen në Cineplexx filmi "A Bigger Splash". Pushimet e yllit të famshëm te rokut dhe prodhuesit të filmave ndërpriten nga vizita e papritur e një miku të vjetër dhe vajzës së tij.

Kuici ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuicit do të shpallen në datë 7 korrik në orën 17:00.Fituesit e kuicit 10 Cloverfield Lane janë:

Eni Pejo
Ivanka Cilka

Ju falenderojmë për pjesëmarrjen tuaj!

Cineplexx App për iOS dhe Android

Mirë se vini në botën tonë të kinemasë që nga viti 1967 - tani edhe në aplikacione mobile.

Te Eventet

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet