Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

THE BEST OF HOLLYWOOD 2014

02.02.2015
THE BEST OF HOLLYWOOD 2014
2015/02/05 - 2015/03/04


Cineplexx ju risjell filmat më të mirë të vitit 2014!

The Best of Hollywood 2014 duke filluar nga data 5 shkurt deri në 4 mars mund të ndiqni filmat më të mirë të vitit 2014 ekskluzivisht në sallat e Cineplexx dhe bileta kushton vetëm 200 Lekë!

Filmat që do të mund të shihni janë:

Femrat
The Wolf of Wall Street
The Legend of Hercules
The Nut Job
How to Train your Dragon 2
22 Jump Street
Sex Tape
Gone Girl
Interstellar
Dumb And Dumber To
The Hunger Games: Mockingjay-Part 1
Penguins of Madagascar
Horrible Bosses 2
John Wick
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Exodus: Gods and Kings


Bëhuni edhe ju pjesë e këtij eventi të rëndësishëm! Ju mirëpresim në Cineplexx Albania!

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet