Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Rikthehen "4 Fantastikët" në Cineplexx!

12.08.2015
Rikthehen në ekranin e Cineplexx "4 Fantastikët", por jo më me aktoret Jessica Alba apo Cris Evans, por me emra si Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan dhe Jamie Bell. Një katërshe e cila në mënyrë misterioze do të transportohet në një univers të rrezikshëm, ku do t'ju jepen aftësi për të ndryshuar formën e tyre fizike, aftësi që "Fantastic 4" do duhet t'i shfrytëzojnë për të shpëtuar Tokën nga një mik i kthyer në armik. Se sa do t'ja arrijnë, kjo mbetet për t'u zbuluar nga ju, vetëm në Cineplexx!

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet