Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Rikthehet TED në Cineplexx

24.06.2015
Cineplexx premton të qeshura pafund këtë fundjavë, falë një prej realizimeve më të reja të Hollywood-it që ka mbërritur në sallat e saj. Bëhet fjalë për vazhdimin e filmit "Ted", një komedi super gazmore me në krye aktorin Mark Wahlberg dhe arushin e famshëm Ted, si dhe pjesëmarrjen e emrave të njohur si Amanda Seyfried dhe legjendari Morgan Freeman. Kësaj here do të jetë jeta në çift e Ted dhe bashkëshortes së tij Tami-Lynn si dhe përpjekjet për tu bërë prindër, ato që do të vihen në fokus. Por për këtë te fundit arushit tonë i duhet të vërtetojë në gjykatë se është një prej nesh. Se sa do t'ja arrijë, këtë e zbuloni vetë!

Dita e Kinemasë

Dita e Kinemasë çdo të hënë në Cineplexx. Ndiqni filmat tuaj të preferuar me çmime speciale!

Te Eventet